بانک اطلاعات کابل ایران
بانک اطلاعات کابل ایران

قوانین و مقررات استفاده از سایت ویکیکابل:

قوانین و مقررات ، استفاده شما از سایت ویکیکابل به نشانی www.wikicable.org به هر شکلی که باشد به معنای پذیرفتن شرایط و قوانین این سایت است که در زیر آمده است.

1) سایت ویکیکابل تلاش خود را جهت کنترل اطلاعات آگهی ها بکار میبرد ولی نمی تواند صحت آگهی ها را تضمین کند و هیچگونه تعهد و مسئولیتی در قبال آگهی ها بعهده نمیگیرد.

2) استفاده شما از آگهی های درج شده در ویکیکابل با مسئولیت خود شما انجام میشود و سایت ویکیکابل هیچ تعهدی در قبال خسارت مستقیم، اتفاقی، تبعی، غیر مستقیم و کیفری ناشی از دسترسی و استفاده شما از سایت ندارد.

3) سایت ویکیکابل هیچ گونه قرارداد و یا تعهد نامه‌ای با آگهی دهندگان منعقد نمی‌کند. آگهی ها میتواند در هر زمانی توسط آگهی دهندگان به دفعات تغییر کند و یا به روزرسانی شود بنابراین سایت ویکیکابل هیچ گونه مسئولیتی در قبال هر نوع آگهی درج شده در سایت نمی‌پذیرد و صرفا نمایش دهنده مطالب درج شده توسط کاربران می‌باشد.

4) هر نوع آگهی، متن، عکس، مشخصات تماس، پیام و موارد دیگر که به سایت ویکیکابل ارسال میکنید غیر محرمانه و غیر قابل تملک تلقی شده و ویکیکابل میتواند آنها را بازتولید، افشاء، مخابره، نشر، پخش، ارسال و یا الصاق کند.

5) ویکیکابل مختار است هرگونه پیام، آگهی، متن و عکس که از طرف کاربران به سایت ارسال میشود و همینطور حساب کاربری آنها را در هر زمان که ضروری بداند حذف نماید.

6) مسئولیت هر نوع مطلب و اطلاعاتی که در سایت ها و شبکه های اجتماعی دیگر ثبت شده و به سایت ویکیکابل لینک داده اند و یا لینک آنها را در آگهی قرار داده اند به عهده گردانندگان آنهاست و سایت ویکیکابل مسئولیتی در قبال آنها ندارد.

قوانین جمهوری اسلامی ایران بر اجرا و تأثیر این توافق نامه حکم خواهند بود.

نکات مهم در خصوص درج آگهی:

رعایت کلیه قوانین عمومی و عرف در کشور (موارد زیر) جهت تایید آگهی لازم است:

> آگهی نباید موجب توهین به ادیان رسمی کشور، آداب، رسوم و قومیت ها مختلف شود.

> در آگهی یک کالا و یا خدمات خاص نباید تلویحا و تصریحا کالا و یا خدمات مشابه دیگر نفی شود.

> آگهی نباید تولیدات داخلی را بی ارزش نماید.

> غلط نویسی و غلط گویی مجاز نیست.

> آگهی شما می بایست در یک گروه مرتبط ثبت گردد.

> آگهی وارد شده نباید تکراری باشد. حتی اگر گروه اصلی و یا زیر گروه‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎های آن تفاوت داشته باشد.

> از درج تصاویر آگهی دیگران در آگهی خود خودداری نمایید.

> از درج شماره تماس در عنوان آگهی و چند خط اول مشروح آگهی خودداری نمایید.

> از درج شماره حساب در متن آگهی خودداری نمایید.

نکات امنیتی:

> قبل از خرید یک کالا حتما در مورد آن کالا تحقیق کنید.

> سوالات و ابهامات خود را در مورد کالا از فروشنده بپرسید.

> در صورت بروز مشکل در مورد آگهی، آگهی را به تیم پشتیبانی ویکیکابل گزارش کنید.

> قبلا از خرید کالا حتما سعی کنید فروشنده را در یک فضای عمومی ملاقات کنید.

> از فروشنده درخواست شماره ثابت بکنید.

> هیچ وقت قبل از مطمئن شدن پولی را به حساب فروشنده واریز نکنید.

پیام پلیس فتا:
لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید.

( قوانین و مقررات )بخش مراقبت های بهداشتی به ابزارهای پزشکی مختلفی متکی است. چنین تجهیزاتی برای عملکرد عادی هر کدام به مجموعه کابل پزشکی متفاوت نیاز دارند.

انواع کابل پزشکی ( قوانین و مقررات )

1- کابل پزشکی یکبار مصرف ( قوانین و مقررات )

کابل های پزشکی یکبار مصرف بیشتر آنهایی هستند که مستقیماً با بیمار در تماس هستند. آنها برای یک روش واحد روی یک بیمار مناسب هستند. رفع آلودگی برای چنین کابل هایی امکان پذیر نیست. بنابراین استفاده مجدد از آنها سلامت بیمار را به خطر می اندازد. ( قوانین و مقررات )

قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی و سایر عوامل محیطی عملکرد کابل های پزشکی یکبار مصرف را تغییر می دهد. مواد مورد استفاده در فرایند تولید برای استفاده های بعدی ایده آل نیستند.

2- کابل پزشکی منبع تغذیه

تجهیزات و دستگاه‌های موجود در هر مرکز بهداشتی برای کارکرد نیاز به برق دارند. بنابراین کابل  پزشکی منبع تغذیه برای هر گونه تنظیمات بهداشتی ضروری است. ( قوانین و مقررات )

با توجه به هدف، گزینه های مختلفی برای کاربران در دسترس است. قبل از خرید کابل های منبع تغذیه، بررسی سیم های مختلف برای تعیین بهترین آنها ضروری است. ممکن است کابل ها برای ماشین آلات مختلف در تعویض یا ارتقا مناسب باشند.

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله کابل بیمارستانی پیشنهاد می‌شود.

انواع کابل پزشکی

3- کابل پزشکی کویل دار ( قوانین و مقررات )

کابل های سیم پیچی شبیه به کابل های معمولی هستند، اما شکل فنر مانند آنها، باعث تمایز آنها شده است.

این شکل به آنها اجازه می‌دهد تا در صورت نیاز، منطقه بیشتری را پوشش دهند و در صورت عدم استفاده جمع شوند. چنین کابلی فضای کمتری را در ذخیره سازی اشغال می کند. ( قوانین و مقررات )

علاوه بر این، مانند سایر کابل ها مستعد گره خوردن نیستند. معمولاً آنها در تجهیزات پزشکی مختلف مانند آمبولانس ها و هلی‌کوپترها مفید استفاده می شوند. ( قوانین و مقررات )

4- کابل پزشکی نظارت بر بیمار

این نوع کابل پزشکی، کابل هایی هستند که سیگنال ها را از اندام های حیاتی بدن بیمار به دستگاه های مانیتورینگ منتقل می کنند. آمبولانس‌ها، هلی‌کوپترهای پزشکی، تئاترها و بخش‌های مراقبت‌های ویژه هرگز فاقد کابل‌های نظارت بر بیمار هستند. ( قوانین و مقررات )

در حال حاضر، کابل های هیبریدی در حال تسخیر خطوط سنتی هستند و هیبریدی می تواند عملکردهای متعددی را در یک حرکت نظارت کند و تعداد سیم های بدن بیمار را کاهش دهد. ( قوانین و مقررات )

5- کابل پزشکی اولتراسونیک

این نوع کابل پزشکی آزمایش اولتراسونیک را ممکن می کند. دستگاه های اولتراسونیک به تعداد زیادی کابل برای انتقال سیگنال از بیمار به صفحه نمایش نیاز دارند.

بنابراین کابل های اولتراسونیک بخش مهمی از این راه اندازی هستند. رسانایی الکتریکی و انعطاف‌پذیری ازجمله ویژگی‌های مهمی است که هنگام خرید کابل‌های اولتراسونیک باید در نظر داشت.

6-کابل پزشکی تجهیزات آزمایشگاهی

آزمایشگاه بخش مهمی از سیستم مراقبت های بهداشتی است؛ زیرا نقشی حیاتی در تشخیص ایفا می کند. ( قوانین و مقررات )

تجهیزات مختلف برای کار کردن به کابل نیاز دارند و مجموعه‌های دیگری نیز در این بخش از تأسیسات برای کمک به عملکردهای مختلف دستگاه موجود است.

7-کابل پزشکی تصویربرداری و تشخیص پزشکی

تصویربرداری پزشکی به پزشکان اجازه می دهد تا تصاویر بصری از بدن داخلی برای معاینه بالینی ایجاد کنند.

ماشین‌های تصویربرداری متعددی وجود دارد و هر کدام برای عملکرد عادی به کابل‌هایی نیاز دارند.

8- کابل پزشکی تخت های بیمارستانی با قابلیت تنظیم الکترونیکی ( قوانین و مقررات )

تخت های بیمارستانی با قابلیت تنظیم الکترونیکی کار را برای پزشکان آسان تر می کند.

در چنین تخت هایی از کابل های مختلفی استفاده می شود که برای تسهیل عملکرد تخت ضروری است.

برای آگاهی بیشتر: معرفی کابل بیمارستانی (کابل ضد باکتری،کابل ضد میکروب و کابل ضد قارچ)

ویکی کابل، بانک جامع اطلاعات سیم و کابل

ویکی کابل، بانک جامع اطلاعات سیم و کابل ایران است که با توسعه صنعت عظیم سیم و کابل، می‌خواهد با بهترین نحو و امن‌ترین شرایط اطلاعاتی در این زمینه در اختیار تولیدکنندگان، توزیع کنندگان، نمایندگان و بسیاری از شرکت‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎های فعالی که در این راستا فعالیت دارند، قرار دهد.
همچنین می توان بیان کرد که ویکی کابل، بانک جامع اطلاعات سیم و کابل ایران است که در اداره ثبت شرکت‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎های ایران و ثبت شرکت‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎های مادرید در سطح جهانی به ثبت رسیده بر آن است تا محیطی ساده، سالم و صمیمی را برای فعالین این صنعت به ارمغان آورد. ( قوانین و مقررات )
 
برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با ویکی کابل در تماس باشید.
کابل برق